Work

KURUMSAL


Çözüm Ortaklığı
Daha İyiye ulaşım
Öğrenme
Alçak gönüllülük
Kaliteye odaklılık
Etkin zaman yönetimi
Müşteri memnuniyeti
Dürüstlük
Birliktelik
Sorumluluk
İnanç
Sır Tutma
Öncülük
Liderlik
Şeffaflık
Verimlilik
Güvenirlik
Değişime ve gelişime açık olmak.
Uzmanlık, İşin ehli olmak. İşin gereklierini iyi bilmek, kültürel birikimden yararlanmak.
Dayanışma Paylaşım, Ben değil biz yaklaşımı, iyi günde kötü günde bir arada olmak.
Emeği, zamanı, kaynakları akılcı ve verimli kullanarak yüksek katma değer üretmek
En önemli sermayemizin insan kaynağı olduğunu vurgulamak
    
Yenilikte ve yaratıcılıkta önder olmak.
Toplum ve Müşteri Odaklılık.
Müşteri memnuniyetini en üst seviyelere çıkarmak ve beklentilerinin üzerinde hizmet sunmak.
Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, beklediklerinden daha az maliyet ve kaliteli hizmet ile sağlamak.
Topluma, doğal çevreye duyarlılık ve insanlığa yararlı olmak için azami çaba göstermek.
En büyük önemi insan beynine vermek ve sürekli insana yatırım yapmak.
Etkin ekip çalışmasına inanmak.
Çalışmalarımızı yaratıcı ve üretken kılan istek enerjisine inanmak ve bunu sağlamak.
İhtiyaçları doğru değerlendirerek, Ekip çalışması ile en az maliyetle ve en kısa sürede, başarılı bir biçimde değişimi bizimle yaşamalarını sağlamak.
Doğru yerde, doğru zamanda ve doğru insanlarla işbirliği içersinde olmak ve koşullara uygun çözümler üretmek .
Daha geniş alanlara yayılarak bütün tüketici gruplarına ulaşmak.Yurt içinde lider, Yurt dışında aranan firmalar arasında olmak.
        Genç ve dinamik kadrosu ile sürekli gelişen ve öğrenen organizasyon yapısı içerisinde. yenilikçi çözümler üreten, yaratıcı ekip ruhunu, takım çalışmasıyla bütünleştiren, farkı fark yaratarak gösteren hizmet anlayışımızla . Yaptığı işlerin ekip olarak haklı gururunu yaşayan , yeniliklerin takipçisi değil, yeniliklerin öncüsü olmuş ve olmaya devam edeceğiz. Bizler Organizasyonlarını gerçekleştirdiğimiz kişisel ve kurumsal firmaları müşterimiz değil, takım ruhunun parçası olarak görmekteyiz. Her türlü reklam, tanıtım ve organizasyonlarınızda üstün hizmet kalitemiz, uzman personelimiz ve ekipmanlarımızla doğru ve etkin iletişim yöntemlerini kullanarak müşterilerimize A dan Z ye tüm hizmetleri bir çatı altında sunarak, ürün veya hizmetin, ihtiyaç duyulan her noktada yayılımını temin ederek çözümler sunmaktayız. Çözümlerimiz sayesinde; İşletmelerin en az maliyetle ve en kısa sürede, başarılı bir biçimde değişimi bizimle yaşamalarını sağlamaktayız. Kararlıyız, çünkü yaptığımız isin bilincindeyiz Ülkemizin ekonomik gelişiminde ve Avrupa Birliğine doğru atılacak adımlarda Türk iş dünyasının çağdaşlığa tanıklık etmesi anlamında hazır olmayı, modern, profesyonel, şeffaf kurumsal alt yapısı ile Reklâm, Tanıtım ve Organizasyon sektöründe Lider Organizasyon Firması olmayı kendimize hedef edinmiş bulunmaktayız.    
 Karmaşayı durdurmak, Alışkanlıkları gözlemlemek, Gereksiz olanları elimine etmek, Fonksiyonel bir sistem oluşturmak, Zamanı yönetmek, Düzeni sağlamak ,Bir ürünün tamamının veya bir parçasının Çizgi, Şekil, Renk, Biçim, Doku, Malzemenin esnekliği veya Süslemesi gibi insan duyuları ile algılanabilen çeşitli unsur ve özelliklerin oluşturduğu organizasyon’dur.
Biz…Müşterilerimizin zevkleri ve hayalleri ile Duygu ve Düşünceleri paylaşan, Düşleri doğrultusunda bir hizmet veya mal imal eden, Sanat ve Modayla ilgili, estetik görüşe sahip, düşüncelerini başkalarına açık bir biçimde anlatabilen, yaratıcı, hayal gücü zengin, estetiğe önem veren, cisimlerin birbirine göre değişik durumlarını zihninde canlandırabilen, tasarladıklarını görsel sunumla ifade edebilen, dikkatini yoğunlaştırabilen ve ayrıntıları görebilen renk algısı yüksek, göz ve ellerini eşgüdümle kullanabilen, insanlarla iyi iletişim kuran, sevecen, hoşgörülü, sabırlı, müşterilerin ihtiyaçlarına ve bütçelerine yönelik çözümler sunan kendini sürekli geliştiren profesyonel bir ekibiz.
Her müşteri bizim için özeldir ve müşteri memnuniyeti, herşeyden önceliklidir. Müşterilerimizin çözüm ortağı ve doğal danışmanı olarak, onları daha yüksek düzeyde memnun etmek için, beklentilerini en ekonomik ve hızlı biçimde karşılayarak mükemmel ürün ve hizmet sunmak birincil 
Kalite, kişisel ve kurumsal gelişimimiz için yaşamımızın vazgeçilmez bir unsuru ve şirket kültürümüzün en önemli değeridir. Kalitemiz hakkındaki ölçütü müşterilerimiz saptamaktadır. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili müşteri görüş ve önerileri bağlayıcıdır.
Dürüst çalışmayı kendine ilke edinmiş olan firmamız, sorun ve taleplerinize en kolay,en doğru ve hızlı çözümler üreterek satış ve satış sonrası hizmette de sizleri zor durumda bırakmayacak şekilde çalışmaktadır.
Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenilirlik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak yegane hedefimizdir.
Bazı zamanlar vardır ki insan ömründe bir defa yaşanır… Tekrarı yoktur, telafisi yoktur… Hayalleri gerçekle buluştuğu zamanlardır… Ve kusursuz yaşanmalıdır. Biz Craftsman By ® Bülent Mumcu Tasarım Sanatları Yatırım Ticaret A.Ş olarak 1998 yılından bu yana hayallerin gerçeğe dönüştüğü zamanların hayal kusursuzluğunda yaşanması için profesyonel anlayışa amatör ruhu katarak çalışan bir ekibiz.
Vizyonumuz;
İnsana saygılı ve hayallerine duyarlı, özel zamanların insan üzerindeki etkisini bilen,beklentilerin daima bir adım ötesine geçen, samimiyetten ve hizmet kalitesinden ödün vermeden birlikte üretmek…
Misyonumuz;
İsteklere anında ve eksiksiz yanıt vermek, yeni değerler üreterek kusursuz organizasyonlara
imza atarak koşulsuz memnuniyet sağlamak.

CRAFTSMAN By ® Bülent Mumcu

Tasarım Sanatları Yatırım Ticaret A.Ş

Bülent Mumcu 

Yönetim Kurulu Bşk.

Fotograflar

USTA & SANATCI